Kadınca Moda

Sokak Köpeğinin Ağzında Tuttuğu Poşetin İçini Açınca Gözyaşlarına Boğuldular

Sokak Köpeğinin Ağzında Tuttuğu Poşetin İçini Açınca Gözyaşlarına Boğuldular

58 yaşındaki Paul Skinner arkadaşıyla beraber bisiklet sürmek için dışarıya çıkmıştı. O sırada çalıların içinde bir şeylerin kıpırdadığını farketti. Yaklaşınca yerde hareketsizce yatan bir köpek olduğunu gördü. Köpek ağzında bir poşet tutuyordu. Paul içindekinin ne olduğunu farkedince hemen yetkililere haber verdi.
Paul, İngiliz gazetesi Metro’ya “Arkadaşımla bisiklet sürmeye çıkmıştım. Uzaktan baktığımızda bunun önce ölü bir kuş olduğunu sandık. Yanına yaklaşınca gerçeğin farkına vardık” dedi.

Köpek, İngiltere’nin Lincolnshire bölgesinde bulundu. Paul, “Köpek tek başınaydı. Ağzında bir poşet tutuyordu” dedi. Paul etrafa dikkatlice baktı ve köpeğin sahibinin olmadığını anladı. Paul hemen poşetin içini açtı. “Poşette dört ölü yavru köpek vardı. Çok üzüldük. Köpeğin gözlerinde yaşlar vardı. Böyle cani insanlar olduğuna inanamıyorum” dedi.

Paul hemen yerel bir hayvan barınağına telefon etti. Gönüllüler olay yerine hemen vardılar. Yavruları inceleyen veteriner köpeklerin o gün doğduğunu ifade etti. Paul, “Yavruların ölü doğup doğmadığı veya soğuktan hayatlarını kaybedip kaybetmedikleri konusunda emin değiliz” dedi. Köpeğin tasmasından, satıldığı petshop bulundu ancak sahibi bulunamadı.

Carly’nin sahibinden daha insan olduğu bir gerçek. Yavruları ölse bile yanlarından bir an olsun ayrılmamış. Köpeğin yaptığı hareketten hayvanların da en az insanlar kadar annelik iç güdülerine sahip oldukları anlaşılıyor. Carly, mutlu ve sağlıklı bir hayat diliyoruz. Umarız ki daha fazla yavrusu olur ve onlara sıkı sıkı sarılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica