Kadınca Moda

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ ile MUCİZEVİ BİR AKCİĞER TEMİZLEME YÖNTEMİ

KEÇİBOYNUZU KÜRÜ ile MUCİZEVİ BİR AKCİĞER TEMİZLEME YÖNTEMİ

Akciğerleri Temizleyen Keçiboynuzu Kürü
KEÇİBOYNUZU KÜRÜ ile MUCİZEVİ BİR AKCİĞER TEMİZLEME YÖNTEMİ
Bir çok çeşidi bulunan akciğer kanseri ciddi ve önemli bir hastalıktır. Korunmak için sigara içmemek önemli bir faktör, eğer sigara içiyorsanız mutlaka bırakmalısınız.

Eğer bulunduğunuz şartlar dolayısıyla ev veya iş koşullarınızda kirli havaya maruz kalıyorsanız en azından hafta sonları veya uygun olduğunuz zamanlarda havası temiz ormanlık alanlara gitmeli ciğerlerinize temiz hava teneffüs etmelisiniz. Bu sayede vücutta birikmiş toksinleri atmış olacaksınız.


Eğer akciğer kanserine yakalanmışsanız ve radyoterapi seanslarına başlamak üzereyseniz seanslara başlamadan önce İbrahim Saraçoğlu hocamızın tarifini vermiş olduğu keçiboynuzu kürünü mutlaka uygulayın. Radyoterapinin oluşturabileceği bir takım zararları engelleyici özelliği vardır. Doktorunuza mutlaka uygulayacağınız bu kürü söyleyin.

İşte O Mucize Keçiboynuzu Kürünün Tarifi;
Malzemeler: 6-7 adet taze keçiboynuzu, Yarım litre klorsuz su

Keçiboynuzu Kürünün Hazırlanışı ve Uygulanışı: 6-7 adet taze keçiboynuzunu yıkayın ve küçük küçük doğrayın. Önceden kaynatılan yarım litre suyun içine keçiboynuzlarını atın ve yaklaşık 3-4 dakika daha kaynatın. Ardından ocağın altını kapatın ve 20 dakika soğumaya bırakın. 20 dakika sonra keçiboynuzu parçalarını karışımın içerisinden çıkarın. Elde ettiğiniz suyu cam bir şişeye veya bardağa koyun. Akşam yemeklerden 2 saat sonra için. Her defasında taze olarak hazırlayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica