Kadınca Moda

İğne Oyası Aşktır… <3 <3 <3 <3

  İğne Oyası Aşktır… <3 <3 <3 <3

  Herkese merhaba…. her ilmeğine ayrı ayrı emekler verilmiş, göz nuru dökülmüş adeta bir sanat eserini andıran iğne oyalarını sizinle paylaşmak istiyorum. ben bakarken keşke benim olsalar dedim sizde diyeceksiniz bundan eminim. çok haklısınız.kim olsa aynı şeyi yapardı.

  şaka bir yana gerçekten emek verilerek yapılıyor küçücük iplik bi bakıyorsun yetenekli ellerde bi kolye bi yazma bi fular bi havlu ve daha başka başka bir sürü şeye dönüşüyor. sonuçta ortaya çıkan şeyi görmek yapan herkesi mutlu ediyor. alan arkadaş da mutlu olursa değmeyin keyfimize. kullanmak için değilde sırf bakma için bile iğne oyası yaptıran insanlar gördüm ben. saçma bulmayın başta da dediğim gibi iğne oyası aştır…..

  AŞK’ da emek ister özveri ister saygı ister sevgi ister sadakat ister, aşk çok şey isterde insanoğlu zamanı bahane eder mekanı bahane eder günü bahane eder geceyi bahane eder mevsimi bahane eder yılı bahane eder. bitmez ki bahaneler bizde. oysaki dönüp etrafımıza bir bakalım RABBİM bizi ve dünyayı yaratırken tek bir eksikle yaratmış mı? neden boş beleş işlerle uğraşıyorsunuz biraz etrafınıza faydalı olmaya çalışsanız olmaz mı acaba?

  bunları söyledim çünkü hiç bişey yapmayarak sadece klavye başında insanların göz nuru döktükleri ürünleri acımasızca eleştirip itibarsızlaştırmaya çalışanlarla karşılaştık bu süreçte. neden bunu yapıyorlar bilmiyorum. yapmıyorsun ama eleştiriyorsun nereden alıyorsun bu hakkı bilemiyorum. sadece birazcık vicdanınızı devreye sokun olur mu????

  bu yazıyı oya sevdalısı başka arkadaşlarımdan aldım tamamı alıntıdır umarım beğenirisiniz

  ESENLİKLE KALIN …..

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ
  İletişim: elisleriblogum@mail.com.tr