Kadınca Moda

Her Gün Tanımadığı Kadının Evine Gelip Uyuyordu – Gerçek Tasması Sayesinde Ortaya Çıktı

  Her Gün Tanımadığı Kadının Evine Gelip Uyuyordu – Gerçek Tasması Sayesinde Ortaya Çıktı

  Her gün golden retriever cinsi bir köpek bir kadının evinin önünde beliriyordu. Kadına selamlarcasına bakıyordu ve sonra içeriye giriyordu. Köşede bir yer bulup kıvrılıyor, uyuyor ve uyanıp gidiyordu.Peki bu köpek nereden geliyordu? Kadın bunu sonunda boynundaki tasmadan öğrendi.Köpeğin haberi internete hızla yayıldı.

  “Yaşlı ve yorgun görünen bir köpek bahçemde belirdi. Tüylerine bakarak bunun iyi bakılan bir köpek olduğu ve bir sahibi olduğu anlaşılıyordu”

   

  “Sakince yanıma geldi. Kafasını bacağıma koydu. Sonra beni evimin içine kadar takip etti. Köşede bir yer bulunca kıvrıldı ve uyumaya başladı.”

  “Bir saat sonra kapının önüne gitti. Ben de kapıyı açtım.

   

  Ertesi gün geri geldi. Yine benimle içeriye girip köşede uyudu. Aynı şey haftalarca tekrarlandı.

  Merak edip tasmasına baktım. Hemen oraya bir not iliştirdim. “Bu sevimli köpeğin sahibini ve köpeğin her öğlen bana gelmesinin nedenini merak ediyorum” yazdım.

  Ertesi gün köpek yine geldi. Tasmasında bir not vardı. Notta, “Köpek, 2’si üç yaşının altında olan 6 çocukla beraber aynı evde yaşıyor ve uyuyamıyor. Yarın onunla ben de gelebilir miyim?” yazıyordu.

  Not kadını gülümsetti. Köpek yine onun evine gelmeye devam etti. Ertesi gün de köpeğin sahibiyle tanıştılar ve şimdilerde çok iyi arkadaşlar.

  Köpekler tekrardan göreceğiniz şekilde son derece akıllı, sadık ve anlayışlılar. Harika hikâyeyi paylaşmayı ihmal etmeyin.

  Etiketler: 
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ
  İletişim: elisleriblogum@mail.com.tr