Kadınca Moda

Down Sendromlu Oğlundan Utandığı İçin Tavan Arasında Sakladı – Polisler Çocuğu Bulduğunda Kaç Yaşında Olduğuna İnanamadı…

Down Sendromlu Oğlundan Utandığı İçin Tavan Arasında Sakladı – Polisler Çocuğu Bulduğunda Kaç Yaşında Olduğuna İnanamadı…

Ebeveynlik bilinci kafasına oturmamış kişiler maalesef çocuk sahibi oluyorlar. İşte bu ebeveynler, bilerek ya da bilmeyerek çocuklarına zarar veriyorlar. Bazen çocuklarını acı dolu bir hayata hapsediyorlar.

Az sonra okuyacaklarınız oğlunu tavan arasına kilitleyen vicdansız bir anne hakkında. İlk duyduğumda kalbim paramparça oldu. Ancak merak etmeyin sonu mutlu bitiyor.Giovanni Eastwood, Down sendromlu küçük bir çocuk. Her çocuk gibi o da sevgiyi hakkediyorlar. Anne sevgisine en çok ihtiyaç duyduğu 6 yaşlarında, küçük çocuk tavan arasına kilitlendi.

Çocuğun dedesi polisi arayarak, kızının yaptığı vicdansızlığı ihbar etti. Polis ekibi derhal Giovanni’yi kurtarmaya gitti. Polisler, Giovanni’yi bulduklarında çocuğun 6 yaşında olduğuna inanamadılar. Çocuk tam 9 kiloydu ve en fazla 3 yaşında gibi görünüyordu.

Polisler, Giovanni’yi yanlarına aldıktan sonra annesini de tutukladıklar. Anne, çocuk istismarından dolayı 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Giovanni’yi ise akrabaları evlat edindi. Akrabalar, çocuğun yüzünü anneye göstermemekte kararlı.

Peki, böyle bir trajedi ve sağlıksız yaşam şartlarından sonra çocuğun iyileşmesi mümkün müydü? Evet, mümkün. Giovanni şu anda 12 yaşında çok mutlu ve sağlıklı bir çocuk.

Giovanni, 6 yıl önce kendisini kurtaran polislerle geçen hafta tekrardan buluştu. Gördüğünüz gibi Giovanni, kendisini kurtaran kahramanlarıyla beraber çok mutlu.

Polisler iyi ki Giovanni’yi zamanında bulmuşlar. Yoksa çocuğun başına gelebilecekleri hayal bile edemiyorum.

Giovanni’nin haberini aşağıdan izleyin:

Çocuğun hikâyesinin sonu neyse ki mutlu bitti. Giovanni’ye hayatında mutluluk, sağlık ve başarılar diliyoruz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica