Kadınca Moda

Damadıyla Akşam Yemeğine Çıktı – Bir Hafta Sonra Eski Fotoğraflara Bakarken İnanılmaz Gerçeği Farketti

Damadıyla Akşam Yemeğine Çıktı – Bir Hafta Sonra Eski Fotoğraflara Bakarken İnanılmaz Gerçeği Farketti

Heidi ve Ed Savitt tanıştıktan hemen sonra birbirlerinden hoşlanmaya başladılar.

2011’de üniversitede tanışan çift kısa sürede aşık oldular. Birbirleri hakkında daha fazla bilgi sahibi oldular. Heidi’nin annesinin de katıldığı bir akşam yemeğinde, annesinin onlar hakkında birbirlerinden daha fazla şey bildiği ortaya çıktı.

 

Heidi ve Ed, Newcast Üniversitesi’nden mezun oldukları için bunu bir akşam yemeğiyle süslemeye karar verdiler.

Annesi gerçeği açıkladı

Dört yıldır birlikte olan çiftin ebeveynleri sonunda hep beraber bir akşam yemeğine çıkarak tanıştılar. Bu sırada Heidi’nin annesi Kay Parker bir gerçeği farketti. Heidi 6 yaşındayken, yaz tatilinden Ed ismindeki bir çocukla arkadaşlık etmişti.

Heidi’nin annesi, Heidi ve Ed’in yer aldığı eski bir fotoğraf buldu.Fotoğraf, 1997 yılında Türkiye’de çekilmişti. Heidi’nin annesi fotoğrafa dikkatli bakınca gerçeğin farkına vardı.Heidi, The Independent’a “Annem ikimize ait fotoğrafı bana gösterdiğinde şok oldum” dedi.

Çocukken hep beraber oynarlardı

Ed eski fotoğraflarına baktığında Heidi ile çekilmiş beş fotoğraf daha buldu.Çocukken geçirdikleri yaz tatilinde hep beraber oynamışlardı.

Geçtiğimiz yaz ayında çift dünya evine girdi.

Heidi, The Independent’a “Dört yıldır beraberiz. Çocukken tanıştığımız gerçeğini tesadüf eseri öğrenmesek belki de hiç öğrenemeyecektik. İnsanlar ilişkimizin film gibi olduğunu ve bunun kader olduğunu söylüyorlar” dedi.

Hayatta böyle tesadüfler de oluyor. Paylaşmayı ihmal etmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica