Kadınca Moda

Bayan Panço Modelleri

  Bayan Panço Modelleri

  ((YAPILIŞI)8 nolu şişe 83 ilmek atalım 6 ilmik düz 1 ters 4′lü burgu 1 ters 5 düz 1ters 4′lü burgu 1 ters 5 düz 1 ters 4′lü burgu 1 ters 1 5 düz 1 ters 4′lü burgu 1ters 5 düz 1 ters 4′lü burgu 1 ters 4′lü burgu 1 ters 4 düz yaparak modeli meydana getirelim 6 dizide bir 5 ilmiği sol şişin üstünde tutup geri dönün 10. dizide bir 10 ilmek kaldıktan sonra tekrar dönelim enli bölüm 160 cm olcak biçimde örüp kenardan ekleyelim Yakada 76 ilmik çıkaralım 16 cm kadar.

  Yazlık Panco Modeli

  Önler 100 İlmekle başlanacak cift pirinç modeli uygulanılacak, 16 ilmek ördükten sonra bir arttırıp 2 ilmek keseceğiz sonra çift pirinç örgüsüne devam edilecek bu her iki önün kenarlarına yapılacak çok güzel bir form oluşuyor. 30 cm düz bir şekilde örmeye devam edilecek, 30 cm sonra önlerden yine 6 sırada bir 5 tane kesip yakanın hafif yuvarlaklığını vermek için. Omuz için kesintide 45 cm kadar hiç bir şey yapmadan düz örüyoruz, sonra sekiz kesiyoruz bir daha sekiz kesiyoruz, on dört, sekiz, on kalanını da ikiye bölüp keselim. Sadece kalan yan bantları devam edin ve kesin.
  Arkada fazla bir detay yok 200 ilmek başlanıcak, çift pirinç devam edilecek sadece omuzlarda önlerde olduğu gibi kesim olacak. Bittikten sonra kol evlerini ayarlamak için hafif bir tutturma yapılacak 30 cm sonra kol yerlerini tutturabilirsiniz, yanlarına saçak yaparsanız çok güzel duruyor. Eğer arkası için 200 ilmekte zorlanırım diyorsanız 100 ilmek örüp ortada acurla birleştirebilirsiniz. İpiniz ince olacak ama şişiniz ona göre biraz kalın tutabilirsiniz. Bu modeli bir haftada bitirebilirsiniz. Size panco modelinin şemasını vereceğiz, takıldığınız noktada şemaya bakabilirsiniz, kolay gelsin iyi günlerde giyininiz. Kolay gelsin..

  Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ
  İletişim: elisleriblogum@mail.com.tr